Vznik firmy v roce 1994 jako montážní a servisní organizace firmy vyrábějící kotle THERMONA Rosice u Brna. „(3. roky) jen pro informaci”.

Velký rozmach plynofikace měst a obcí jsou důvodem proč jsme se zaměřili na plynofikaci domů a dodávky technologických zařízení.

Obce v okrese Blansko Ostrov u Macochy , Rudice a Sloup jsme plynofikovali 198 objektů. V našem regionu jsou to obce Úvalno , Třemešná ve Slezsku , Brantice , Lichnov a Zátor.

Další spolupráci s firmami MAGUS energo a MIHAKOV , které se zabývají měřením a regulací systému vytápění a spotřeby energii se oblast našeho profesního zaměření rozšířila o další významnou oblast působnosti.

Další etapou rozvoje odbornosti a zaměřeni byl kontakt na fa. UNIVERSA podlahové vytápěni.

Její specializace na tento druh vytápění nás posunul o další krok k rozvoji naší firmy, Abychom mohli plnit termíny a množství zakázek, přijali jsme zaměstnance na nová pracovní místa a to byl další posun.

Po určitém vyprázdnění trhu v našem regionu byla navázaná obchodní spolupráce s firmou HERZ Armaturen Ges.m.b.H. A-1232 WIEN (Rakousko) a přechod na jejich technologii. Dva roky trvající spolupráce nás dovedla až důvěře firmy HERZ nám možnost vybudovat servisní a prodejní sklad pro Severní Moravu.Dále je rozšířeni o další technologii rozvodu potrubí PE-AL-PeX HERZ IPANA. Firma ENBRA je další důležitou etapou rozvoje a spolupráce s dodávkami materialu a zařízení, vodoměry domovní , bytové , průmyslové , měřiče tepla je další součástí rozšířeni naší firmy.

Postupným rozšiřováním komplexnosti dodávek realizací stavebních prací, jsme si mohli dovolit vstoupit do výběrových řízení městských zakázek na kompletní rekonstrukce budov. Po úspěšném provedení investiční akce, jsme dále pokračovali v tomto směru.

Další naší etapou rozvoje je vybudovat vlastní firemní prodejnu zaměřenou na zdravotechniku a technologii vytápění.